Kategorie:

Działanie kościoła parafialnego pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Avatar
Opublikowane przez Redaktor

Wiadomości o kościele parafialnym pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu można usłyszeć nie tylko w kościele, ale też zobaczyć je na witrynie www. Zagwarantowane jest to, że osoby, które się zapoznają z tymi wiadomościami będą miały pojęcie na bieżąco, co w parafia Nowy Tomyśl się dzieje.

Historia takiego kościoła jest nad wyraz ciekawa, o czym można się przekonać, obeznając się z informacjami z witryny internetowej. W dodatku, można też dużo dowiadywać się o tym, jak aktualnie prezentuje się życie w parafii. A trzeba stwierdzić, że w kościół NMP Nowy Tomyśl działa dużo grup duszpasterskich. Poza ministrantami aktywni są tu: Akcja Katolicka, Koło Przyjaciół ASD a także Żywy Różaniec. Pomocne wiadomości dotyczą też cmentarza.

Dostępny jest regulamin oraz opłaty. O tym, że parafia działa w sieci dynamicznie świadczy to, że ma też konto w mediach społecznościowych. Można zobaczyć, co wydarzyło się w kościół Nowy Tomyśl NMP i na bieżąco sprawdzać intencje oraz ogłoszenia duszpasterskie. Życie parafii w mediach społecznościowych jest też precyzyjnie opisane. Osoby uczęszczające do parafii mają okazję też wymieniać się wiadomościami między sobą. To umacnia wspólnotę utworzoną przy kościół NMP Nowy Tomyśl i wskazuje, że parafia odpowiada na to, jak obecnie katolicy podchodzą do życia parafialnego.

Bardzo dobrze opracowana strona, udzielająca informacji o parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z entuzjazmem odwiedzana przez parafian. Znajdują sporo informacji o tym, jak prosperuje kościół. Znajdują się tutaj dane kontaktowe parafii – adres, maile i numery telefonów. W oddzielnych kategoriach są też ogłoszenia, intencje, życie parafii, cmentarz oraz charakterystyka sakramentów. Spowiedź odbywa się też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 i od 17.30 do 18, a msza w dni powszednie jest o godzinie 7 i 18.