Kategorie:

Ergonomiczne rakiety do tenisa marki i do badmintona Yonex

Avatar
Opublikowane przez Redaktor

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex na terenie naszego kraju. Firma ta oferuje niezawodny sprzęt i akcesoria do tenisa oraz badmintona. Szeroka oferta zawiera na przykład tenis polska, czyli wyroby sprawdzone oraz z certyfikatem. Znanym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się unikalną technologię. Innego rodzaju, autorska technika to Power Cusion w butach sportowych. Isometric to technika odpowiadająca przede wszystkim za uzyskanie większej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużanie strun poprzecznych, co zwiększy pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie pochłania siłę uderzenia, jaka powstaje w efekcie opadania na boisko, transeferując następne posunięcia. Nic dziwnego, że na tyle innowacyjne rozwiązania doceniane są przez sportowców z całego świata, a firma jest odpowiedzialna za sponsoring wielu istotnych wydarzeń w świecie sportu. Oszacowano, że około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie internetowym rodzimego dystrybutora asortyment jest szeroki i z tego powodu został rozdzielony na kategorie tematyczne. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W osobnych działach dostępne są bestsellery oraz nowości, co pozwala prędzej rozeznać się w promocjach oraz nowych rozwiązaniach. Abstrahując od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, albo zawodowo, wyszuka gadżety dobrane do swoich umiejętności i stylu gry. Jeżeli natomiast ktoś nie jest przekonany, na co się zdecydować, to może korzystać ze wskazówek sprzedawców.

Wtedy nie będzie mieć wątpliwości co do tego, że dokonuje niewłaściwego zakupu. Na witrynie można nie tylko zrobić zakupy, ale dowiadywać się, co aktualnie wydarzyło się w dyscyplinie badmintona i tenisa. To dla osób które uprawiają określone sporty ma ogromne znaczenie.