Kategorie:

Oferta kardiologiczna realizowana w ośrodku medycznym Sports Medic

Avatar
Opublikowane przez Redaktor

{Oferta z zakresu kardiologii realizowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie chorób i wad w zakresie układu krążeniowego i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zleca odpowiednie badania, a później wprowadza terapię. Wykwalifikowani specjaliści do pacjentów ukierunkowani są indywidualnie, co oddziałuje na otrzymanie doskonałych efektów.

Zabiegi proponowane w placówce odnoszą się do kardiologii inwazyjnej. Bazuje ona na wykorzystaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim przypadku chodzi o diagnostykę i terapię chorób układu krążenia oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka lekarska obejmuje: konsultacje kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to mający spore doświadczenie i stale rozwijający kompetencje eksperci, posiadający wprawę w leczeniu najmłodszych, dorosłych oraz osób uprawiających sport. Do ekspertów należy się zgłaszać, gdy czuje się: ból lub ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W przychodni można skorzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Używanie innowacyjnego sprzętu, spora wiedza i kompetencje personelu lekarskiego motywują do leczenia się tutaj. Zwłaszcza, że pacjenci mogą powrócić szybko do zdrowia, jak i do dawnej aktywności fizycznej. Harmonogram terapii jest na bieżąco kontrolowany i kiedy to potrzebne, modyfikowany. Lekarze do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie i to budzi ufność.