Kategorie:

Podstawowe komplety do nurkowania, udostępnione w punkcie sprzedaży TUSA

Avatar
Opublikowane przez Redaktor

Podstawowe komplety do nurkowania, udostępnione w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać zarówno doświadczeni nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z takich kompletów jest zaprezentowany, wobec czego nikt nie powinien mieć problemów z wytypowaniem tego, czego wymaga. Każdy z tych kompletów gwarantuje maksymalne pole spostrzegania pod wodą. Udostępnione modele projektowane są zgodnie z bieżącymi trendami. Znajdują się w nich tego typu innowacyjne rozwiązania jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody w trakcie zanurzeń. Wyjątkowo praktyczny jest także zawór czyszczący.

Hipoalergiczny silikon z jakiego została zrobiona maska nie wywołuje podrażnień skóry. Silikon jest także materiałem miękkim oraz nadającym się do elastycznego ułożenia, wobec czego dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, gdyż to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w ten sposób, by zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują doskonałą widoczność a także to, że wszystko zobaczy się w naturalnych kolorach. Fajka i ustnik w kompletach też wykonane są z silikonu. Element taki wykonany jest na bazie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technologia ta jest odpowiedzialna za utrzymanie suchości nawet w trakcie maksymalnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze od razu go zamknie i w efekcie woda nie przedostanie się na zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, zrobioną z miękkich materiałów. Rozbudowana technologia multi – flex daje gwarancję idealnego dopasowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są zapewnieniem udanego nurkowania. Całość została wykonana w taki sposób, żeby w trakcie podróży zajęła mało miejsca. Komplety TUSA najbardziej natomiast rozpoznawalne z tego, że są nad wyraz ergonomiczne w trakcie nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa korzystnie na napęd, wydajność i przeniesienie mocy. W punkcie sprzedaży można także zaopatrywać się w akcesoria do nurkowania, żeby mieć wszystkie gadżety.