Kategorie:

System XTRACK: wszechstronne zarządzanie paliwem

Avatar
Opublikowane przez Redaktor

Atuty które wynikają z użycia terminala paliwowego XTRACK motywują właścicieli firmy do tego, aby wyposażyć się w to rozwiązanie. Przede wszystkim terminal XTrack pozwala na skuteczne zarządzanie paliwem. Jest to zrealizowane poprzez: kontrolowanie poziomu paliwa w zbiorniku razem z zaplanowaniem dostaw, regularne śledzenie informacji o tankowaniu w aplikacji, dokładne rozliczanie rozchodu paliwa a także obniżenie kosztów operacyjnych wewnątrzzakładowej stacji paliw. Wystarczy w związku z tym zamówić terminal XTrack, aby stuprocentowo usprawnić gospodarkę paliwową we własnej firmie.

Zastosowanie takiego systemu to zapewnienie utworzenia we własnym miejscu pracy samoobsługowej stacji paliw. Dzięki temu kierowcy z konkretnej firmy spedycyjnej nie będą marnować czasu na przyjeżdżanie na stację benzynową. Nie trzeba także zatrudniać kolejnego pracownika do obsługiwania, gdyż dystrybutor paliwa XTrack działa samodzielnie. Jest to więc nie tylko zdroworozsądkowe, lecz też ekonomiczne i oszczędzające czas wyjście.

Dzięki temu, że wyjście to jest elastyczne, można w dowolny sposób poszerzać system kontroli paliwa i zawsze mieć pewność, że paliwo trafia bezpośrednio tam, gdzie powinno. To, że są takie rozwiązania jak Titan Access daje szansę podpiąć oraz w dowolny sposób zmieniać z terminalem na przykład systemy kamer. Jeśli zbiornik będzie sprawny, kamera wykona fotografie, jakie później będą dołączone do raportu samochodu lub pracownika. W ten sposób można przykładowo skontrolować, czy paliwo nie jest przez podwładnych pobierane prywatnie. Zbiornik jest zabezpieczany przed niezarejestrowanym zatankowaniem.

Pracownicy posiadają bowiem karty RFID. To właściciel firmy podejmuje decyzję o tym, komu przyznawać uprawnienie i wyznaczy limity tankowań. Mogą one być: ilościowe, nieodnawialne, dzienne albo tygodniowe. Z tego względu właściciele firmy doceniają system głównie za to, że mają kompletną kontrolę nad tym, w jakich sytuacjach oraz w jaki sposób pracownik zrobi użytek z paliwa w firmie.