Kategorie:

Zalety przelotu paralotnią z firmą Paralotnie Rewal – Trzęsacz

Avatar
Opublikowane przez Redaktor

Możliwość przeżycia cudownej odbywającej się w powietrzu przygody w Rewalu, czyli lot na paralotni jest czymś, co bez wątpienia będzie pamiętane przez osoby, które się na to zdecydują. Każdy, kto ma takie marzenia na pewno kiedy tylko się na to przekonuje, będzie pewien, iż podejmie stosowną decyzję. Zespół z pasją z długoletnim doświadczeniem, który zorganizuje paralotnie Trzęsacz dba o to, żeby wszyscy, którzy skorzystają z lotu na paralotni pozostawali stuprocentowo zadowoleni. Szczególnie gdy ktoś z takiej opcji skorzysta po raz pierwszy, może zapamiętać to na bardzo długo. Lot paralotnią zorganizowany jest na perfekcyjnie wykonanym startowisku, na uskoku między Rewalem a Trzęsaczem.

Detale dotyczące przyszykowania się oraz do tego, jak odbywa się lot publikowane są na stronie www. Można także wyszukać dane do kontaktu, co pozwala szybko umówić się na lot. Każdy, kto w lecie będzie znajdować się w Rewalu i w Trzęsaczu i zechce zrobić coś odmiennego do standardowego odpoczynku na plaży, bezsprzecznie poczuje się lepiej, o ile zdecyduje się na lot paralotnią.

Wystarczy przyjść na podane stanowisko i kiedy będzie się już na klifie, znaleźć biało – niebieskie flagi z logo lub białe leżaki. To znaki rozpoznawcze marki, która przygotowuje przeloty. Następnie nie pozostaje nic więcej jak tylko wpisywać się na przelot i poczekać na miejsce w kolejce. Oczywiście, za każdym razem na lot można wpisać się szybciej. Istotne jednak jest to, aby mieć na względzie, że loty mają miejsce jedynie wówczas, gdy panują sprzyjające czynniki atmosferyczne.

Osoby, które przygotowują przeloty to mający doświadczenie instruktorzy, jacy gwarantują poziom bezpieczeństwa lotu. Osoby które się tym interesują bezzwłocznie dowiadują się tego, co je interesuje, jednocześnie z tym ile kosztuje lot. Cena zawiera pakiet ubezpieczeniowy oraz nagranie wideo z użyciem kamery GOPRO Full HD. Przeloty są przygotowane bardzo rzetelnie i dzięki temu także są rekomendowane.